Rozë

Anita Haradinaj pjesë e “Dance With Me”

Spektakli i njohur “Dance With Me”, ka shfaqur pothuajse të gjithë protagonistët.

Ndër ta, do të jetë edhe moderatorja e njohur kosovare Anita Muçaj-Haradinaj.

Kjo u bë e ditur nga moderatorja e spektaklit Alketa Vejsiu, në rrjetin social Instagram.

“Rikthehemi këtë te hënë ora 20.15 Live, ne edicionin e 7 te @dancewithme.albania. Kasti i te hënës dhe hyrje fe reja ne vazhdim… Ju presim”, shkruan Vejsiu.

Po ashtu pjesë e spektaklit do të jetë edhe modelja kosovare Arta Nita.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022