Lajme

Alibeaj mbledh grupin parlamentar, vetëm 10 deputetë të pranishëm

Enkelejd Alibeaj

Kryetari i komanduar i PD Enkelejd Alibeaj ka mbledhur sot grupit parlamentar.

Mësohet se në fokus të mbledhjes do të jetë fushata elektorale per zgjedhjet e 14 majit.

I pranishëm në mbledhje është dhe kandidati i PD për bashkinë e Tiranës Roland Bejko.

Ndërkaq, bëhet me dije se deputetët e pranishëm në mbledhje janë:

Enkelejd Alibeaj

Gazment Bardhi

Arbi Agalliu

Lefter Gështenja

Andia Ulliri

Flutura Açka

Merita Bakiu

Eralda Tase Bano

Selaudin Jakupllari

Zheni Gjergji

/Shqip.com