Rozë

Afrona e harroj Bleron, tashmë shihet në “krahë” të Mozzikut

Siç duket Blero nuk ka fat në dashuri. Prapë është rikthyer me një lidhje të dështuar.

Shihet qartë se, këtij njeriu nuk po ia donë sa i përket dashurisë.

Afrona Dika është njëra nga ish-bashkëshortet e këngëtarit, me të cilin u ndanë muaj më parë.

E teksa këngëtari po e “vuan” ndarjen nga e dashura e re, Afrona u shfaq pranë Mozzikut.

Reperi ka kaluar ditën në qendër ku ka bërë disa prej trajtimeve.

Përmes një ‘selfie’ me Mozzik, Afrona ka ndarë përshtypjet e saj.

Moti se kam takuar një person kaq modest dhe përtokë. Na vjen mirë që ta patëm në Grace”, ka shkruar Afrona.

/Shqip.com