Rozë Ndërkombëtar

Adam Levine tradhtoi gruan e tij shtatzënë? Kjo është deklarata e gruas tjetër

Këngëtari i Maroon 5, Adam Levine, është bërë titujt kryesorë në media rozë pasi dolën raporte se ai dyshohet se e tradhtoi gruan e tij shtatzënë.

Lajmi shpërtheu pasi një modele, Sumner Stroh në TikTok të saj për të zbuluar detaje të lidhjes së saj të dyshuar të paligjshme me Adam Levine.

 “Në thelb, unë kisha një lidhje me një burrë, i cili është i martuar me një supermodele të Victoria’s Secret ,” tha ajo.

Summer theksoi se këngëtarja e Maroon 5 e pyeti nëse mund ta emëronte fëmijën e tij të ri me Behati Prinsloo pas saj.

“Ok pyetje serioze. Unë jam duke lindur një fëmijë tjetër, dhe nëse është [një] djalë, dua ta quaj Sumner. A jeni mirë me këtë? VDEKUR serioze”, tha modelja në Instagram.

Kur lajmi shpërtheu, fansat nxituan menjëherë në Tëitter për të reaguar ndaj tij.

Këngëtarja prej vitesh është e martuar me modelen Behati Prinsloo. Ata u takuan në vitin 2012, dhe megjithëse patën një problem të vështirë në mes, dyshja u ringjallën vitin e ardhshëm dhe më pas filluan një lidhje shumëvjeçare.

Ata u martuan në vitin 2014 dhe u bënë prindër pak kohë më pas. Ata kanë dy fëmijë, Dusty dhe Gio, dhe tani janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë së bashku./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022