Rozë

A po bëhen prindër Dj PM dhe Sarah?

Sara dhe DJ PM

Dj PM dhe Sarah Berisha tani janë vazhdimisht në syrin e mediave për shkak të lidhjes së tyre që krijuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Dashuria e tyre triumfoi edhe për kundër aludimeve se ata nuk ishin të vërtetë brenda shtëpisë.

Vlen të theksohet se ata jetën e tyre private e kanë distancuar shumë nga rrjetet sociale dhe mediat, por ajo që na intereson tani është se Dj PM dhe Sarah a janë duke u bërë vërtetë prindër.

Artisti Young Zerka si i ftuar në emisionin “Zemër Luana” ka zhvilluar lojën e sekreteve ku iu është dashur të tregoj një sekretë për Dj Dagz dhe Dj PM.

Këngëtari tha se dy artistët nuk ndahen nga njëri-tjetri dhe janë vazhdimisht bashkë. Tutje, Young Zerka vazhdon duke thënë se pasi Dj Dagz është bërë baba, atëherë edhe Dj PM do të bëhet.

Ndërsa moderatorja, Lauan Vjollca e ka pyetur se a është Sarah shtatzënë, Zerka ia ka kthyer me qeshje.

/Shqip.com