Rozë

A do të jenë Getinjo dhe Mozzik pjesë e BBV Kosova?

Mozzik dhe Getinjo

Big Brother Kosova tashmë ka treguar se data e lansimit do të jetë 5 dhjetor.

Deri më tani janë përfolur emra të shumta e një ndër ta janë edhe Getinjo dhe Mozzik, shkruan SHQIP.com.

Për këtë është pyetur edhe Liberta, e cila  u shpreh: “Nuk ka kuptim me hy dy vëllezër, zbute pak”.

Ndryshe fituesi i këtij edicioni të moderuar nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, do të fitojë hiq më pak se 200 mijë euro.

Ata do të qëndrojnë në shtëpi për mbi 100 ditë.

/Shqip.com