Rozë Ndërkombëtar

9 muaj pas lindjes, Kylie Jenner zbulon më në fund emrin e vërtetë të djalit të saj

Kylie Jenner ka zbuluar emrin e djalit të saj të vogël disa muaj pasi ajo dhe Travis Scott u bënë prindër prapë.

Çifti mirëpriti djalin e tyre në shkurt dhe ende nuk e kanë treguar fytyrën e fëmijës.

Gjatë episodit të së enjtes në The Kardashians, që është finalja e sezonit të tyre të dytë, Kylie, 25 vjeç, shpalli emrin e djalit të saj pasi u tha fansave se e kishte ndryshuar atë.

“Emri i foshnjës sime është ende Ujk. Do t’ju njoftoj djema kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them djema në sezonin e tretë”, shtoi ajo duke i shkelur syrin kamerës.

/Shqip.com