Lajme

Vdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me kombi-busin në Klinë

Fotografia ilustruese
Fotografia ilustruese

Dy persona që morën lëndime të rënda nga një aksident mes trenit dhe një kombi-busi kanë vdekur në Spitalin e Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Lexo edhe:
Aksident mes trenit dhe një kombi-busit në Klinë, lëndohen dy persona

“Mjeku kujdestar rajonal e ka konstatuar vdekjen e dy të lënduarve”, tha ai.

/Shqip.com