Rozë

Sara dhe Bardhi, prindër për herë të parë

Tashmë është e konfirmuar, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmi është konfirmuar ekskluzivisht në emisionin e Bora Zemanit “Cherry on Top”, që do të transmetohet nesër në orën 21:00.

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Edhe Sara më pas ka konfirmuar shtatëzaninë, lajm i shoqëruar me një video me Bardhin.

Për këtë lajm nuk kanë muguar urimet e shumta nga fytyrat publike.

/Shqip.com