Lajme

Këlliçi padit në SPAK, Erion Veliajn

Belind Këlliçi ka paditur në SPAK kryetarin e bashkisë Tiranë Erion Veliaj për Eco Tirana.

“Sa u nis zyrtarisht. 174 faqe per lidhjet e Ndranghettes me Veliajn dhe landfillin permes Eco tiranes”, njoftoi Këlliçi.

/Shqip.com