Horoskopi ditor, parashikimet e yjeve për sot

 • dashi

  Kjo është ajo që po fillon do të jetë një javë e lodhshme dhe disi e ndrydhur për shkak të një marrëdhënie të ndërlikuar me dikë që jeni të detyruar të dilni ose për shkak të një momenti çlirimi dhe rebelimi. Nuk do të jetë dita apo java e duhur për të shfaqur natyrën tuaj dinamike dhe të largët.

 • demi

  Një dashuri e re ose një që do të largohet përsëri është në horizont. Shmangni shoqërimin me njerëz që janë shumë të ngjashëm me ju, kokëfortë dhe të hutuar, përndryshe do të përplaseni. Kujdes nga marrëdhëniet në distancë. Nuk është koha e duhur.

 • binjaket

  Do të jenë orët e ardhshme mund t’ju bëjnë të shpenzoni pak më shumë. Trazirat dhe tensionet vazhdojnë në sferën sentimentale. Në këtë muaj duhet të pyesni veten nëse ende e doni dikë. Problemet e marrëdhënieve duhet të trajtohen pa humbur shumë kohë.

 • gafore

  Mund të mos ju pëlqejë mënyra juaj agresive dhe ironike e të qenurit, ndaj shmangni këtë qëndrim në familje. Gjatë ditës së hënë do jeni nervoz dhe do duhet të kuptoni se çfarë ju thotë zemra. Mos u trego frikacak në dashuri.

 • luani

  Të hënë 2 janar 2023, jeni të etur të dilni, të takoheni dhe të argëtoheni. Përmirësohen kushtet shëndetësore për ata që kanë pasur një sëmundje sezonale. Në dashuri, kërkoni konfirmime. Një lajm i mirë vjen.

 • virgjeresha

  Do të rikuperoni energjinë falë Hënës së favorshme, por mos e teproni dhe shmangni udhëtimet. Ka tension, por ata që tashmë janë duke punuar duhet të jenë të zënë dhe të përfshihen edhe në të ardhmen. Kujdes në dashuri.

 • peshore

  Rëndimet dhe lodhjet po karakterizojnë këto ditë në fillim të vitit, sidomos nëse punoni me partnerin, bëni kujdes të mos prishni gjithçka. Duhet të ruani dëshirën për të dalë dhe lirinë edhe pas pushimeve.