Horoskopi ditor, ja çfarë sjellin yjet për shenjat sot

 • dashi

  Çiftet do të zgjidhin një problem të vogël që ka lindur së fundmi. Marsi i favorshëm na lejon të rikuperojmë disa diskutime të ndërprera. Në punë, projektet e reja duhet të thellohen.

 • demi

  Për beqarët vijnë dashuri të këndshme, do të përjetoni energji të reja. Verifikoni fuqinë e lidhjeve të caktuara profesionale, duke bërë kujdes me kë po bëni biznes dhe sa ia vlen.

 • binjaket

  Nëse jeni në një lidhje prej pak kohësh, do të ketë një heshtje që nuk do të mund t’i gjeni shpjegim. Në punë, në fund jeni gjithmonë ju që duhet të vini re disa mangësi nga të tretët.

 • gafore

  Në dashuri mund të bëni shumë zhurmë, por për asgjë, ndaj ruani qetësinë. Në punë ka pasur një problem dhe tani do të duhet të gjeni zgjidhje të reja.

 • luani

  Në këtë periudhë është shumë e vështirë të komunikosh me partnerin/en, por vazhdoni të përpiqeni. Në punë do të ketë diskutime me persona që kanë për shenjë horoskopit, Ujorin dhe Akrepin.

 • virgjeresha

  Këto yje sugjerojnë një rikthim, por edhe takime të reja. Shtyni diskutimet e rëndësishme të biznesit për javën e ardhshme.

 • peshore

  Nga kjo e premte do të përjetoni një përmirësim të dukshëm në marrëdhëniet sentimentale. Ata që kanë projekte të mëdha pune mund të fillojnë të trazojnë ujërat.