Rozë

Eskalon Olta Gixhari, shan Big Brotherin(VIDEO)

Olta Gixhari ka habitur banorët dhe të gjithë shikuesit, pasi ka filluar të qajë.

Shkak sipas saj, ishin deklaratat që janë thënë mbrëmë për të, andaj nuk mund të mbajë më.

Për të ngushëlluar pranë ishin, Maestron dhe Valbonën, ku më pas afrohet edhe Luizi.

Së fundmi ka shprehur pakënaqësitë në një bisedë me Dea Mishelin dhe Tea Trifonin, ndërsa shfaqet sërish duke qarë.

E në momentin që u largua nga kuzhina, aktorja dëgjohet duke e sharë Big Brotherin.

/Shqip.com