Lajme

Zhduket një grua në Prishtinë

Fotografi ilustruese
Fotografi ilustruese

Një grua në Prishtinë raportohet të jetë zhdukur tash e tri ditë.

Rastin në polici është paraqitur ditën e enjte.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar se viktima femër është larguar qe tri ditë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar.

/Shqip.com