Rozë

Zgjidhen finalistët e “Ferma VIP”, njëri lë garën papritur

Në mbrëmjen e gjysmëfinales, janë zgjedhur gjashtë finalistët që do luftojnë për vendin e parë në spektaklin “Ferma VIP”, edicioni i parë në Shqipëri.

Baby G, Çiljeta, Ditea, Dijonisi, Renisi dhe Flori.

Ky i fundit kaloi në finale pasi nga gara u largua me vetëdëshirë Robert Aliaj.

Ai theksoi se dëshiron të mirëkuptohet dhe të jetë i lirë.

“Është një spektakël që ka brenda familjen, shoqërinë, dashurinë”, tha Roberti.

Më tej, ai u përshëndet me fermerët, të cilët i konsideroi si një familje.

/Shqip.com