Rozë

Xhuli thotë se e ka rrahur Dafina Zeqirin

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli është ndër më të komentuarat.

Së fundmi, ajo ka habitur me një deklaratë për këngëtaren e njohur Dafina Zeqirin.

Teksa në sfond ishte kënga e Dainës, Xhuli i ka treguar Atdheut se ka pasur përleshje mes saj dhe këngëtares, madje përleshej fizike.

Pas kësaj, Atdheu ka shpërthyer në të qeshura.

/Shqip.com