Rozë

VIDEO/ Erjola i ve “flakën” shtëpisë, bën twerk në kuzhinë, i bashkohet edhe Egla

Big Brother VIP Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Situatat në shtëpi janë nga më të ndryshmet, ndër to edhe episode të çuditshme.

Gjatë lojës vigani-shkurtabiqi, Erjola dhe Egla kanë qenë të dyja në kuzhinë e ndërsa ‘twerk-u’ ka qenë kryefjala e këtyre ditëve, banoret e shfrytëzuar lojën si mundësi për ‘t’i vënë flakën’.

/Shqip.com