Rozë

VIDEO/ Ilnisa i hipën sipër Meritonit, çifti nuk përmbahet

Ilnisa dhe Meritoni janë dy nga personazhet më të komentuar të këtij edicioni të tretë të ‘Big Brother VIP’, teksa mes tyre ka nisur edhe një romancë.

Gjatë ditës së sotme, teksa Meritoni ishte i shtrirë në shtrat, Ilnisa i hipën lart dhe e mbyt me puthje moderatorin, duke kaluar disa çaste romantike mes tyre.

Gjithashtu ajo e pyet Meritonin nëse ai e do.

Kujtojmë që në disa video në rrjetet sociale, u aludua se mes çifti kishte pasur marrëdhënie seksuale.

/Shqip.com