Rozë

Vedat Bajrami futet në BBVK

Banori i ri i Big Brother VIP Kosova, do të jetë aktori i njohur Vedat Bajrami.

Vedati gjatë natës së prime është bashkuar në shtëpi, me shumë surpiza.

Ai tha se arsyeja pse po hyn në shtëpi është për shkak se do të sfidohet, si dhe publiku ta njeh më privatësisht edhe rutinën e tij.

Vedati në natën e prime fillimisht ishte ulur në pozicionin e Olti Currit, e që më pas befasojë banorët.

/Shqip.com