Lajme

Vdes një 23 vjeçar si pasojë e vetaksidentit në Prizren

Foto e ilustruar

Si pasojë e një vetaksidenti në Prizren një person ka ndërruar jetë.

Viktima është i moshës 23 vjeçare dhe pas vetaksidentit që ka nddohur saktëisisht në fshatin në Lubizhdë është dërguar në Qendrën Emergjente në Prizren.

Por, plagëve nuk ka arritur që t’iu mbijetonte.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi

“Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore”, ak thënë ai.

Policia po vazhon edhe më tej me hetimet. /Shqip.com