Rozë

U komentua për një shtatzëni, reagon Sara

Sara dhe DJ PM

Kohëve të fundit në mediat rozë, u komentua mjaft shumë se Sara Berisha dhe Dj Pm po bëhen prindër për herë të parë.

Ndërkaq, për këto komente ka reaguar vetë Sara e cila ka mohuar aludimet.

“Jo njerëz nuk jam shtatzënë, ju lutem mos më uroni. Një lajm kaq të mirë dhe të rëndësishëm do ta merrni vesh vetëm nga unë dhe askush tjetër”, ka shkruar Sara në Instagram.

Sara dhe Dj Pm që nga dalja e Big Brother VIP Albania, kanë vazhduar lidhjen e tyre.

/Shqip.com