Rozë

U fejua në fshehtësi me reperin italian? Jori Delli i jep fund aludimeve

Modelja Jori Delli, prej disa muajsh ka bërë publike lidhjen me reperin italian, Fred De Palma, me të cilin tashmë ajo ka nisur të planifikojë martesën e zgjerimin e familjes.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Jori i ka dhënën fund aludimeve se ajo dhe reperi janë fejuar në fshehtësi.

“Nuk kam asnjë unazë. Nuk jemi fejuar në fshehtësi. Jo unë kur të kem unazë do tregoj, nuk e fsheh fare”, tha ajo.

Ndër të tjera, Jori ka treguar se ajo dhe Fred De Palma kanë diskutuar edhe planet për martesë e fëmijë, madje kanë gjetur edhe emrin e vajzës.

Pyetje: Keni diskutuar për martesë, për fëmijë?

“Po po, flasim, kemi një emër për gocë. Nuk e them se mos ma kopjojnë”, tha Jori.

/Shqip.com