Rozë

Tri ditë pas lindjes, ministrja Haxhiu publikon foto të vajzës së posalindur

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, tri ditë pas lindjes së fëmijës së tretë, ka publikuar fotografi të foshnjës së posalindur, njofton Shqip.com.

Haxhui më 1 korrik është bërë nënë për herë të tretë.

Fëmijën e saj të tretë, familja e ministres e ka pagëzuar me emrin Andrra.

Haxhiu në rrjetet sociale sot ka publikuar imazhe të ëmbla të vogëlushes dhe dy djemve të saj.

Ky është rasti i parë në Kosovë që një ministre bëhet nënë gjatë mandatit. /Shqip.com