Sport Shqiptar

Trepça ’89 dhe Liria ndahen baras në miqësoren e zhvilluar në Durrës

Trepça ’89 dhe Liria, kanë barazuar në miqësoren e zhvilluar të mërkurën.

Sfida në fjalë përfundoi me rezultat 1:1, raporton Shqip.com.

Për Trepça ’89 ka shënuar sulmuesin Christian Mba, ndërsa për prizrenasit realizoi mesfushori me tipare sulmuese, Blendi Memaj.

Këtu skuadra u ballafaquan në Durrës të Shqipërisë aty ku po i kryjnë fazat përgatitore para nisjes së kampiopnatit.

Derisa Trepça ’89 garon në Superligë, Liria është pjesë e Ligës së Parë.

/Shqip.com