Sport Shqiptar

Tifozët kuqezi “pushtojnë” Pragën

Një numër i madh tifozësh ndodhet atje për të mbështetur dhe ndjekur nga afër kombëtaren e Shqipërisë kundër Çekisë.

Prej ditës së djeshme ata janë shfaqur tepër të motivuar dhe besimplotë tek ekipi i Silvinjos.

Atmosferë elektrizuese me dominimin e ngjyrave kuqezi.

/Shqip.com