Rozë

Tha se po e njeh dikë jashtë, Efi zbulon një detaj të ri për të

Efi Dhedhes

Efi është ndër banoret më ta pëlqyera të Big Brother VIP Albania.

Ajo qysh në hyrje të BBVA, ka treguar se jashtë është në një njohje, mirëpo nuk ka dhënë më shumë detaje të lidhje me lidhjen e saj.

Ndërkaq, Luizi dhe Nita kanë kërkuar të dijnë më shumë rreth tij, mirëpo ajo nuk ka treguar diçka më shumë, përveç që është ekonomist.

Efi tha se ai është njëri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj.

/Shqip.com