Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Foto e ilustruar

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar të mërkurën mbrëma në rrugën “Astrit Rrushi” në Prishtinë.

Rastin për Shqip.com e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga informatat e para dyshohet që nga një veturë në lëvizje ka pasur shkrepje arme”, tha Borovci.

Ai shtoi se policia ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.75
Sot : 27/09/2022