Rozë

“Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar”, ish banori plas ‘bombën’

Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova ka disa javë që ka përfunduar.

Së fundi ish-banori, Burno Pollogati në emisionin “Pasdite” të K10, ka zbuluar një sekret të produksionit.

Ai ka thënë se beson se të gjithë pjesëmarrësit janë paguar për të qëndruar në atë shtëpi, pasi ai është pajtuar me produksionin për po.

Ai ka thënë se kjo gjë është normale, sepse një artist e lë karrierën e tij dhe futet aty brenda, andaj paguhet nga produksioni.

Deri më tani nuk ka ndonjë reagim nga produksioni.

/Shqip.com