Rozë Ndërkombëtar

Taylor Swft ‘shkrihet’ pas reperit britanik

Reperit britanik Stromzy iu deshtë përpjekje e madhe për ta gjetur këngëtaren Taylor Swift për ta bërë një foto selfie.

“Unë jam duke kërkuar Taylor Swift. Taylor, ku je? Unë dua një selfie, Taylor”, ishin disa nga fjalët në një nga videot e xhiruara në marzhinat e ngjarjes së madhe muzikore.

Stromzy i kishte vënë mision vetes që të bënte një selfie me këngëtaren e famshme dhe këtë nuk kishte hezituar ta shfaqte edhe në rrjetet sociale.

Pak kohë më vonë, reperi ndau një video të re me fansat, e ku pranë vetes kishte edhe Taylor Swiftin, e cila mbante një gotë më verë.

/Shqip.com