Lajme

Sulmoi fizikisht vëllezërit e tij, arrestohet llapjani

Ilustrim.

Është arrestuar një person nga Policia e Kosovës në Podujevë pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht dy persona.

Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Po ashtu, dyshohet se viktimat janë vëllezërit e të dyshuarit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj dy viktimave meshkuj kosovar – vëllezërve të tij”, thuhet në njoftim.

Policia e Kosovës

Për rastin është konsultuar prokurori dhe me rekomandimin e tij personi i dyshuar është dërguar në mbajtje./Shqip.com