Sport Ndërkombëtar

Spanja dhe Gjermania e mbyllin pjesën e parë në paqe

Spanja dhe Gjermania po përballen me njëra-tjetrën në një çerekfinale të Euro 2024, në Stuttgart Arena.

Kombëtaret e kanë përfunduar pjesën e parë të ndeshjes me rezultat të barabartë, 0 me 0.

Dy kombëtaret kishin rastet e tyre, por nuk arritën të konkretizoheshin.

/Shqip.com