Rozë

Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga BBVA

Sonte do të mbahet nata prime e Big Brother Albania.

Publiku kanë votuar që nga e shtuna e kaluar për banorin që dëshirojnë ta mbajnë brenda nga ata që ishin në nominime.

Dje xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet sonte.

Kështu banorja më e votuar është Olta Gixhari.

Olta ka marrë 71% të votave dhe pas saj vjen Ronaldo me 10%, Efi me 8%, Kristi me 6% dhe Luizi me 4% të votave.

/Shqip.com