Rozë

Skerdi bëhet prind për herë të dytë

Skerdi

Këngëtari i njohur, Skerdi është bërë prind për herë të dytë.

Lajmin, e kanë bërë të ditur ët dy prindërit, Skerdi dhe Vesa, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ata kanë ndarë foton e parë me të birin.

“Sot, Zoti e bekoi familjen tonë edhe më një djalë. 20 maji do të mbetet përherë lumturia jonë e dytë. Mirëserdhe bota jonë”, thuhet ën përshkrimin sipër fotos.

/Shqip.com