Rozë Ndërkombëtar

Shtohen dyshimet se Kim Kardashian ka nisur një romancë të re me Odell Beckham Jr

Kim Kardashian po afrohet me një mashkull të ri.

Ylli 42-vjeçar i “The Kardashians” thuhet se ka kaluar kohë së fundmi me yllin e Baltimore Ravens, Odell Beckham Jr. , tha një burim për People të martën.

Sipas tyre, ylli televiziv dhe futbollisti janë ‘shoqëruara’ bashkë ditët e fundit.

Megjithatë, një burim i afërt me Kim tha për DailyMail se ajo nuk po takohet ‘seriozisht’ me dikë aktualisht.

“Kim dhe Odell janë miq dhe kanë shumë miq të përbashkët”, shpjegon burimi.

“Ajo nuk është duke u takuar seriozisht me dikë për momentin, por e hapur për të gjetur sërish dashurinë nëse takon personin e duhur. Për momentin fokusi i saj kryesor është te fëmijët dhe bizneset e saj”, thanë tutje burimet.

Lidhja në rritje e Kim me Odell vjen pasi ajo u zbulua se ishte thjesht mike me një yll tjetër të NFL, Tom Brady , me të cilin u përfol për lidhje gjatë verës, dhe gjithashtu vjen pasi Odell thuhet se u nda nga e dashura e tij Lauren Wood.

Burime të shumta kanë konfirmuar për publikimin se futbollisti profesionist dhe modelja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Lauren mirëpriti një djalë me Odell të quajtur Zydn në shkurt 2022.

Kim ishte e martuar me reperin e turpëruar Kanye West, 46 vjeç, deri vitin e kaluar.

Ajo ka katër fëmijë – North, 10; Shën, shtatë; Çikago, pesë; dhe Psalm, katër – me krijuesin e hiteve, i cili është tërhequr kryesisht nga bota e modës dhe muzikës pasi bëri një varg komentesh antisemite, si dhe komente të diskutueshme për racën.

Që nga divorci i saj nga Kanye, Kim ka pasur vetëm një lidhje tjetër serioze, atë me ish-yllin e Saturday Night Live, Pete Davidson.

Ylli i modës dhe komediani e përshkallëzuan shpejt marrëdhënien e tyre, por të dy u rrethuan nga postimet ngacmuese dhe fyese në mediat sociale nga Kanye. Ata u ndan në gusht 2022.

Sipas TMZ , Beckham u nda nga e dashura e tij Lauren në fillim të vitit.

Edhe pse Odell tani po luan për Ravens, ai më parë ishte më afër fushës së shtëpisë së Kim-it kur ai luajti për Los Angeles Rams në vitin 2021, megjithëse nuk dihet nëse të dy janë takuar ndonjëherë ndërsa ai luante në Bregun Perëndimor.

Në maj, një informator anonim pohoi në blogun e thashethemeve DeuxMoi se Kim dhe Odell ishin parë së bashku në Ritz-Carlton.

/Shqip.com