Rozë

Ronaldo dhe Bardhi përplasen në rrjetet sociale

Moderatori Ronaldo Sharka dhe reperi i njohur, Bardhi, janë përfshirë në një sherr virtual.

Molla e sherrit u bë intervista e ish-konkurrentes së Për’Puthen, Gabriela Arapit, e cila ishte e ftuar në “Mos i bjer me top”.

Kjo e fundit në një lojë me Ronaldon, ka shprehur mendimin për disa personazhe publike.

Kur erdhi radha tek Bardhi, ajo e mori foton e reperit dhe e futi në gjoks, derisa të Sara Gjordenit e dogji.

Ronaldo nga ana tjetër reagoi, ku shprehet se e ‘ka taksirat që çdo vit të merret me ndonjë biond’.

Deklarimet e shtynw Bardhin qw tw reagoj ndaj moderatorit.

“Taksirati im që çdo vit në BBV të merrem me ndonjë biond. I dashur Luizinjo (Bardhi) unë e kuptoj që ti do të jesh Luizinjo por më lër të bëhem unë menaxherijot, Ronaldinjo”, tha ai.

I njëjti theksoi: “Po të bëj më shumë viral unë se sa Sara, madje, madje, si “Teta Roni” jam i gatshëm të bëhem dhe e dashura jote, betohеm qё do te dua më shumë seç të duan aktualisht”.

/Shqip.com