Rozë

Romeo dhe Juli e pyesin: A e ka merak burrin jashtë? Çudit Françeska: I kam lënë Dorinën

Shtepia e BBV ka shperthyer nga te qeshurat mbremjen e djeshme. Juli dhe Romeo kanë pyetur Francesken nese e ka burrin jashte.

Banorja ka habitur duke thene se jashte i ka lene nje vajze te panjohur me emrin “Dorina”, ku gjithe banoreve i ra si nje habi e madhe dhe u shkrine se qeshuri.

VIDEO

/Shqip.com