Rozë

Romeo dhe Heidis befasojnë me këtë veprim

Romeo Veshaj, një banor tejet i komentuar dhe finalist i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania, ka publikuar një imazh me Heidin pas përfundimit të spektaklit.

Ai fotografinë e publikoi në llogarinë e tij në Instagram, derisa dyshja pozonin para pasqyrës.

Çifti prekën finalen e madhe të spektaklit që u mbajt të shtunën, megjithatë nuk arritën që të rrëmbejnë çmimin kryesor, duke qenë se fituese u shpall Egla.

Reagimi i tyre në rrjetet sociale pas përfundimit të formatit, u jep fund spekulimeve të shumta që dyshja mund ta kenë pasur lidhjen vetëm për lojë.

/Shqip.com