Rozë

Rita ia mëson vallet shqipe bashkëshortit të saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora prej disa ditësh ndodhet në Kosovë së bashku me familjen e saj dhe bashkëshortin Taika Waititi.

Mesa duket çifti po e shijon më së miri qëndrimin në Prishtinë, ku përveç se artistja festoi ditëlindjen e saj dhe festën e Pavarësisë së Shqipërisë.

Në një video që po bën xhiron Rita së bashku me Taikën vallëzonin me disa këngë shqipe në një nga klubet e kryeqytetit.

/Shqip.com