Rozë

Reagon Keisi pas deklaratës së Stresit

Stresi me Keisin

Reperi nga Shqipëria, Stresi ka disa dite që është bërë pjesë e Big Brother.

Ai në një bisedë më banorët ka thënë se nuk ka ardhur në këtë spektakël për tu lidhur.

Në bisedë e sipër tha se e vetmi person që do të bënte që ai të largohet do të ishte ish-partnerja e tij, Keisin.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte. Harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”, u shpreh ai.

Mirëpo tashmë ka reaguar Keisi. Ajo ka publikuar videon e Stresit në Instastory dhe ka shkruar: Njiheni edhe ju pak.

/Shqip.com