Rozë

Pritjes i erdhi fundi, reperi i njohur ka gati hitet e reja

Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit si Noizy është një ndër reperët më të preferuar.

Çdo javë ai është në një shtet të ri për koncerte, dhe këtë gjë e shohim mjaft qartë nga rrjetet sociale të tij. 

Ndërkohë që mbrëmjen e sotme, ai ka dhënë një lajm të shumëpritur nga ndjekësat e tij, ku tregon se albumi i tij më i ri, i titulluar “ICON” është gati dhe paralajmëron një verë të mbushur plot me hite dhe bashkëpunime.

/Shqip.com