Rozë

Prindër së shpejti? Flet Dj PM

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar.

Së fundmi PM u pyet nga fansat rreth planeve për t’u bërë prindër.

“Shumë afër bile”– shkroi Pm duke shtuar dyshime se mos vallë dyshja janë duke menduar të marrin këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre.

/Shqip.com