Rozë

Përplasen ashpër Egla me Julin: 35 vjeç mjeshtër, turp kush ta ka dhënë

Debatet mes Julian Dedës dhe Egla Cenos nuk kanë të mbaruar në shtëpinë e “BBVA3”.

Ditën e sotme dy konkurrentët janë përshirë në një debat, i cili me tone të larta ka degraduar në ofendime ndaj njëri-tjetrit.

“Ti je një thashethemexhi që flet mbrapa krahëve, merresh me karrierën e të tjerëve”, i tha aktorja Julit, ndërsa banori vazhdimisht i kërkonte të mos bërtasë.

Në një moment Egla e ka ofenduar aktorin duke i përmendur karrierën.

“35 vjeç mjeshtër. Turp kush ta ka dhënë edhe turp që e ke marrë”.

Pjesë nga debati:

Egla: Gore, shko e dorëzo titullin.

Juli: Ke shumë mllef në shpirt

Egla: 35 vjeç mjeshtër. Turp kush ta ka dhënë edhe turp që e ke marrë

Juli: Ke inat, ça të them. Ai që ma ka dhënë nuk jeton më. Ke pak respekt.

Egla: Ata janë mbledhur dhe ta kanë dhënë, turp të kesh

Juli: Je horror, e pashpirtë

/Shqip.com