Sport Shqiptar

Përmbyset rezultati në Tiranë, Italia rikthehet fuqishëm

Kombëtarja e Shqipërisë përballet sonte me Italinë në një ndeshje miqësore, e cila luhet në “Air Albania” të Tiranës, shkruan Shqip.com.

Gabim tjetër i kuqezinjve. Raspadori kalon me lehtësi Kumbullën dhe pason për Grifon, i cili i vetëm çon topin në portën e Berishës për 1-2.

Italianët nuk janë pjesë e Botërorit, ndaj do të provojnë disa të rinj në ekip.

Por ndërkohë, edhe në radhët e Shqipërisë ka ndryshime të mëdha si pasojë e mungesave.

/Shqip.com