Rozë

Pas Artanit, surprizohet edhe Xhuli

Xhuliana dhe Artani janë dy banorët e Big Brother Vip Kosova që mëngjesi i sotëm për të dy filloi më ndryshe.

Artani u surpriza nga një parashutist i cili mbante një flamur ku thuhej “Artan jemi me ty”, por i njëjti u kthye pas pak qestesh për Xhulin.

Nga qielli, Xhulit i ra një buqetë me trëndafil të kuq.

Më poshtë mund të shihni reagimin e banorëve:

/Shqip.com