Rozë

Pas 1 viti të ndarë, Sara Hoxha dhe Ledri bashkohen sërish? FOTO

Pas gjithë bujës në rrjet, duket se Sara dhe Ledri kanë vendosur t’i japin marrëdhënies së tyre një shans të dytë.

Ka qenë Sara ajo e cila ka rikthyer të gjitha fotot me Ledrin në profilin e saj, foto të cilat ishin arkivuar dhe fshehur nga Instagrami, gjatë periudhës së tyre të ndarjes.

Çifti flitet për ndarje që nga muaji tetor i vitit të kaluar, ndërsa me këtë veprim, Sara ka lënë të kuptohet se janë sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

/Shqip.com