Lajme

Parashikimi i motit për sot

Për ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të dendura.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 2 deri në 17 gradë Celsius.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë Celsius.

Java e fundit e muajit nëntor parashihet të jetë më e ftohtë në vlerat e temperaturave maksimale.

 

 

/Shqip.com