Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Ilustrim

Për ditën e sotme parashihet të jetë mot me temperatura të larta.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 3 deri në 20 gradë Celsius.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-20 gradë Celsius.

Statistikat

Do të fryjë erë kryesisht nga veriu me shpejtësi 1-4 m/s.

Të kujtojmë se në këtë javë, konkretisht me datën 23 shtator në orën 02:04 minuta hyjmë në stinën e vjeshtës astronomike dhe dita me natën do të jenë të barabarta./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022