Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti në Kosovë

Për ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat do të lëvizin nga 10 deri në 30 gradë Celsius.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-30 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga perëndimi dhe verilindja e lehtë deri mesatare./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022