Rozë

Oriola Marashi del “topless” (FOTO)

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara shqiptare, e cila “çmend” fansat me format bombastike.

Bukuroshja njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotot provokuese që poston rregullisht në rrjetet sociale.

Së fundmi Oriola ka publikuar në Instagram disa foto “nudo”, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Duke pozuar mbi një mur, modelja i ka nxjerrë të gjitha në publik, ndërsa ka mbuluar pak gjoksin me një “x”.

“Mezi pres që ta ndjej jetën edhe një herë kështu”- ka shkruar modelja, duke treguar se mezi po pret që të vijë vera për të shijuar pushimet.

/Shqip.com