Rozë

Noizy reagon pasi u “lakua” emri i tij nga Stresi në BBVK

Artisti i njohur shqiptar Noizy, ka reaguar pas deklaratave të Stresit në lidhje me raportin mes tyre.

Noizy, ka përkrahur Stresin dhe i ka uruar fat në Big Brother VIP Kosova.

“Paq fat. Vëlla imagjino pas një muaji aty. Nuk do të shohin më sytë”, ka shkruar Noizy.

Stresi ka treguar se ai dhe Noizy nuk kanë folur për 11 vjet.

Ai dhe banorët do të qëndrojnë brenda shtëpisë 100 ditë.

/Shqip.com